Институт БАТУТ – НАГРАДНИ KОНKУРС за идејно решење плаката – ЖИВОТ БЕЗ ДУВАНА

У оквиру спровођења активности усмерених на подстицање младих на учешће у превенцији пушења организовањем конкурса за уметничке радове на тему штетности пушења Kанцеларија за превенцију пушења Института за јавно здравље Србије „Др Милан Јовановић Батут” расписује наградни конкурс за идејно решење плаката на тему „ ЖИВОТ БЕЗ ДУВАНА“.

Kонкурс је намењен студентима уметничких факултета, а учествовање је бесплатно.

Рок за пријем радова је 16. децембар 2019. год.

Радови ће бити селектовани и оцењени од стране стручног жирија. Најбољих 12 радова биће награђено новчаним наградама и заједно са радовима из најужег избора биће коришћени за изложбе, израду промотивних и здравствено васпитних материјала.

Овде можете преузети Kонкурс са детаљним информацијама о пропозицијама и Пријаву на конкурс.

Kонтакт особа за додатне информације је Татјана Шљивар, тел. 011/2684-566/лок.178; моб. 063/8416533; email: tatjana_nov@yahoo.com