Компанија „Hyla“ у сарадњи са Каријерним центром за студенте нуди запослења студентима Београдске политехнике

У просторијама Београдске политехнике од 24. априла до 26. априла компанија „Hyla“ поставила је свој штанд на коме је студентима понудила могућност запослења на позицијама кол-центра и комерцијале. Услед проширења пословања ова компанија је у потрази за младим и амбициозним људима који су жељни нових знања и искустава. Због могућности четворо-часовног радног времена као и флексибилности смена понуђене позиције представљају идеалну прилику да студенти зараде додатна средства и тиме олакшају себи студирање. Студентима је понуђена бесплатна обука, као и плаћени пробни рад.

Kомпанија „Hyla“ постоји преко 26 година, и послује у преко 70 земаља света. Седиште компаније се налази у Штутгарту, у Немачкој. На територији Србије успешно послује већ десет година. Компанија се бави директним маркетингом, ондосно директном продајом апарата који служе за филтрацију ваздуха и утичу на побољшање квалитета живота. На годишњем нивоу „Hyla“ организује едукативне семинаре како у земљи тако и у иностранству.

Додатне информације о компанији „Hyla“ могу се пронаћи овде.