Интернет трибина са спортистом и чланом одбојкашке Куће славних Вањом Грбићем на тему мотивације, спорта, науке, успеха, студирања и превазилажења проблема

С обзиром на изолацију и дане који су за нама, а радујући се скором повратку иоле нормалним условима живота, Студенти Академије техничких студија – одсек Београдска политехника организовали су интернет трибину са нашим прослављеним спортистом и чланом одбојкашке Куће славних Владимиром Вањом Грбићем на тему мотивације, спорта, науке, успеха, студирања и превазилажења проблема, што је уско повезано са тренутним изазовима с којима се суочавамо. Позвани су сви заинтересовани да се пријавите.

Трибина је потпуно бесплатна и биће емитована уживо у суботу 02.05. у 20 часова преко апликације ZOOM. Пријава је обавезна и можете је послати преко Гугл форме ОВДЕ.

Останите здрави и искористите могућност да послушате обраћање олимпијског шампиона студентима и запосленима Београдске политехнике!