Kонкурс за учешће на Сајму амбалаже у Истамбулу, Турска – Food-Tech Eurasia.

Академија техничких струковних студија Београд и Привредна Kомора Србије организују одлазак два студента на сајам амбалаже у Истамбулу, Турска – Food-Tech Eurasia. Више о овом сајму амбалаже сазнајте на https://www.foodtecheurasia.com/en/

Отворено је једно место за студента Графичког дизајна и једног студента Графичког инжењерства.

Сајам се одржава у Истамбулу од 19.10. до 21.10.2021. године. Обезбеђена је авионска карта, хотелски смештај, превоз од аеродрома до хотела и од хотела до сајма, као и карте за сајам.

Право на пријаву за конкурс имају:

Студенти Академије техничких струковних студија Београд, са смера Графички дизајн и Графичког  инжењерства.

Студенти са важећим пасошем.

Студенти који уђу у ужи избор биће контактирани и том приликом биће обавештени о термину разговора са конкурсном комисијом коју чине професори др Јелена Дробац и др Ненад Ђорђевић.

Пријава (име и презиме, смер и година студија, електронска пошта и број телефона) на мејл djordjevicn@politehnika.edu.rs

Пријаве важе до 30.9.2021. године.