Постани студент ментор будућим бруцошима

У организацији Студентског парламента и Академије техничких струковних студија Београд, од школске 2024/2025. године, почиње програм „Студентски ментор“. Студенти виших година Академије (уписани 2023. или 2022. године) могу се пријавити за овај програм. Студенти који буду изабрани за менторе водиће групе бруцоша кроз упознавање са наставним процесом, високим образовањем, активностима и могућностима студирања на АТССБ у Београду и Пожаревцу, даваће одговоре на питања и недоумице и друго.

Сви заинтересовани студенти Академије могу се пријавити попуњавањем формулара након чега ће бити контактирани да дођу на интервју током кога ће се бирати будући студенти ментори АТССБ.

Програм менторства подразумева:

• вођење групе од 6 до 8 бруцоша;
  • траје током јесењег семестра школске 2024/2025. године;
  • вођење групе бруцоша кроз упознавање са наставним процесом, високим образовањем, активностима и могућностима које студирање на АТССБ подразумева, како у Београду тако и у Пожаревцу;
  • давање одговора на питања и недоумице групи бруцоша.

Бенефити за студенте менторе:

• обука у вези програма;
  • посебно вредновање које ће се навести у додатку дипломи студента ментора или у посебном документу који ће АТССБ издавати са потписом и печатом као вид валидне референце;
  • стицање искуства за вођење и рад са групом;
  • развијање лидерских способности.

За питања и одговоре пишите нам на parlament@atssb.edu.rs

Пријаву за програм попуните на следећем линку