Вебинар за студенте: Могућности за мобилност студената кроз Еразмус+ програм

Поштоване колегинице и колеге,

Фондација Темпус организује вебинар намењен садашњим и будућим студентима свих нивоа студија на државним и приватним високошколским установама у Србији који су заинтересовани за учешће у Еразмус+ стипендираним студентским разменама и праксама у иностранству.

На вебинару ће бити речи о условима учешћа на Еразмус+ разменама, висини и обухвату стипендија, потребној документацији и начину пријаве. Такође ће бити пружене информације о додатном обухвату стипендије за који се могу пријавити студенти са инвалидитетом и студенти у неповољном социо-економском положају.

Овом приликом смо желели да вас замолимо да кроз своје мреже информишете студенте о овом вебинару, те их позовете да узму учешће и сазнају које могућности имају у оквиру Еразмус+ пројеката мобилности.

Вебинар се одржава у среду, 22. децембра од 16 до 17 часова. За учешће на вебинару потребно је попунити кратак пријавни формулар, најкасније до 21. децембра у 15 часова, на овом линку.

Унапред хвала на подршци у промоцији овог догађаја међу студентима у оквиру ваших установа.

С поштовањем,

Фондација Темпус