Службени гласник ове године обнавља праксу организовања конкурса за најбољу кратку причу аутора-студената

Ево једне добре прилике за све студенте Београдске политехнике који се виде у књижевним водама. Службени гласник ове године обнавља своју некадашњу праксу организовања конкурса за најбољу кратку причу аутора-студената, у оквиру којег ће најбољим радовима (ауторима-студентима) бити додељене вредне награде.

Награде подразумевају следеће:

• објављивање 15 најбољих прича,
  • прва три награђена аутора добијају Гласникова издања у вредности од 15.000,00, 10.000,00 и 5.000,00 динара,
    промоцију,
  • чланство у Гласниковом Клубу читалаца.

Право учешћа имају сви студенти који се школују у Републици Србији, а прича са којом се конкурише мора бити написана на српском језику, обима до 10.000 карактера, уз услов да није објављивана до сада.

Све остале детаље који се односе на услове Конкурса за најбољу кратку причу можете пронаћи ОВДЕ.

Сви заинтересовани студенти Београдске политехнике за учешће на Конкурсу, сами бирају тему своје приче. Приче треба написати у MS Word формату и тај документ послати на адресу kontakt@slglasnik.com, уз име и презиме, адресу, број телефона и слику индекса. Уколико нисте у прилици да скенирате уводну страну индекса, исту можете сликати и тај документ доставити приликом пријаве.

Више информација можете добити на e-mail адреси: kontakt@slglasnik.com.